השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים,  השתלת שיניים,  השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד – לא מה שחשבתם

אם גם אתם נתקלתם בפרסומות של רופאים שטוענים שהם יכולים לעשות לכם השתלת שיניים ביום אחד ואמרתם לעצמכם שזה בטח עוד שקר פרסומי כדי להביא לקוחות אז אתם טועים. השתלת שיניים ביום אחד היא בהחלט אפשרית אבל כמובן שלא אצל כל רופא שיניים אלא רק מי שהתמחה בתחום הזה. אז איך עובדת השתלת שיניים ביום אחד, למי היא מתאימה וכל מה שאתם צריכים לדעת עליה- בהמשך המאמר.

איך עובדת השתלת שיניים ביום אחד?

השתלת שיניים ביום אחד בשיטה הבזאלית היא סוג של פלא טכנולוגי. היא מאפשרת להשתיל שיניים ביום אחד בלבד, תהליך שפעם היה לוקח חודשים או אפילו יותר משנה! ההשתלה הייתה מתבצעת במספר טיפולים "לא נעימים" בלשון המעטה, כאשר היה צורך לחכות תקופה של כמה שבועות או חודשים בין טיפול לטיפול לצורך החלמה. בשיטה הבזאלית ניתן להשתיל את השתלים על גבי העצם הבזאלית ולא על גבי עצם הלסת. זהו יתרון גדול בהתחשב בעובדה שבגיל השלישי יש נטייה להגיע למצבים של נסיגת חניכיים ומקרים קיצוניים של מחסור בעצם. השתלים הם לא שתלים רגילים בצורת בורג אלא עגולים ורחבים כך שיש להם אחיזה חזקה.

היתרונות של השתלת שיניים ביום אחד

  • היתרון הגדול ביותר הוא עניין הזמן. אין צורך לחכות בין טיפול לטיפול ו"למרוח" את הזמן. החלפת כל השיניים לוקחת יום אחד, טיפול של כמה שעות שבסופו תקבלו שיניים זמניות. לאחר כשבוע תוכלו לקבל את השיניים החדשות והקבועות שלכם.
  • ההשתלה נעשית בהרדמה מלאה או טשטוש עמוק (לפי בחירת המטופל) ולכן לא מרגישים שום כאב בזמן התהליך.
  • בזכות ההרדמה, הטיפול מתאים גם לאנשים המפחדים מרופאי שיניים או טיפולי שיניים.
  • ההשתלה מתאימה למחוסרי עצם- ההשתלה היחידה המותאמת לאנשים עם בעיות חניכיים ומחסור בעצם.
  • אין סיכון לפגיעה או לגרימת נזק באזור הפנים.

איך ההשתלה נעשית בצורה כזו מהירה?

בזכות טכנולוגיה מתקדמת שבה הרופא המנתח יכול לבצע ניתוח וירטואלי במחשב שמראה לו את חלל הפה, ההשתלה נעשית בצורה מהירה ויעילה יותר. הרופא יכול לתכנן את הניתוח, להבין היכן להשתיל את השתלים ולדעת האם יש בעיות שהוא צריך לטפל בהן לפני תחילת הניתוח.

למה יש סיכוי שלא שמעתם על ההשתלה הזו?

לא הרבה רופאים מכירים את ההשתלה הבזאלית ולכן גם לא ימליצו ללקוחות שלהם לעשות אותה. הפתרון למחוסרי עצם ולאנשים עם נסיגת חניכיים יהיה בדרך כלל ניתוח הרמת סינוס או תותבות. לשתי הפתרונות יש חסרונות רבים ולכן ההשתלה הבזאלית היא הפתרון הטוב ביותר.

דילוג לתוכן