כללי

היתרון השתלת שיניים ביום אחד

לאחרונה הישראלים ה תחילו לקבל יותר ויותר את הרעיון של השתלת שיניים ביום אחד. השתלת שיניים בישראל היא פרוצדורה נפוצה מאוד ולמעשה כל ישראלי שחסרות לו שינים או צריך לעקור אותן צריך לשקול את האפשרות הזו. מדוע זה כדאי וכיצד זה מתבצע? המאמר הזה יסביר לכם הכל מהכול.

היתרונות הרפואיים בהליך

יש הרבה יתרונות לוגיסטיים מדוע כדאי לבצע את התהליך ביום אחד אך לפני שמדברים עליהם יש צורך לדבר על היתרון הרפואי שהוא אולי חשוב יותר. אמנם יש כמה חסרונות להליך כל כך אינטנסיבי שמתבצע ביום אחד אך יש גם יתרון אחד בולט והוא העובדה שהעצם לא מספיקה להתאחות אחרי ההוצאה של השן המקורית. השן הטבעית נעוצה בתוך העצם ולכן את הבורג, שהוא השתל הדנטלי, יש צורך להחדיר אל אותו מקום. כאשר מבצעים את כל הפרוצדורה באותה העת זה יתרון גדול מאוד שכן אין צורך לפגוע בעצם שוב וההליך יכול להיות מהיר ונוח יותר.

הליך מהיר ונוח יותר

מעבר לכך שיש יתרון רפואי בהשתלת שינים ביום אחד יש יתרון משמעותי הרבה יותר והוא הזמן. כאשר מבצעים את השתלת השיניים יש צורך לחכות תקופות זמן לא קצרות בין הטיפולים. יש צורך תחילה לעקור את השן ואז רק להחדיר את הבורג, זה השתל הדנטלי. לאחר מכן יש צורך להרכיב את המחר עליו ולאחר מכן את כיפת השן, זו שכמובן תבלוט באופן דקורטיבי. כל התהליך הזה לוקח זמן ומצריך מהמטופל להגיע שוב ושוב אל המרפאה מה שמבזבז לו זמן, כסף וכמובן גורם להרבה כאבי ראש. השתלת שיניים ביום אחד למעשה מספקת הליך מהיר ונוח הרבה יותר בעיקר לאנשים עסוקים.

הפרוצדורה זולה יותר

מלבד העובדה שיש צורך להגיע לרופא השיניים פעם אחת בלבד וזה יכול לחסוך הרבה זמן בגלל הדלק או הנסיעות שאתם לא משלמים, וכמובן גורם לכם לבזבוז קטן יותר של שעות עבודה, אתם למעשה מקבלים מחיר טוב יותר מראש. המחיר ש להשתלת שיניים ובכלל כל פרוצדורה שיבצע רופא השיניים מורכבת מפרמטרים רבים כמו למשל הציוד שבו הוא משתמש, האביזרים שהוא מתקין וכמובן גם הזמן שהוא משקיע בטיפול. לכן השתלת שיניים ביום אחד היא אחת האפשרויות המשתלמות ביותר שיש.

 השתלת שיניים

פחות חשש בתהליך

יש עוד יתרון חשוב והוא עניין יותר מנטלי. יש מטופלים שמפחדים מאוד מטיפולי שיניים על אחת כמה וכמה כאשר מדובר השתלת שיניים. כאשר מבצעים את הפרוצדורה ביום אחד הרבה יותר קל לעבור אותה מאשר לחזור שוב לרופא ולהיכנס שוב לחששות של לפני טיפול. חששות אלו אמנם יכולים להיות בכל מקרה אך מתמודדים איתם פעם אחת וזה הרבה יותר קל לרוב המטופלים. חשוב לזכור כי השתלת שיניים ביום אחד לא תמיד תתאים יותר מהאפשרות המקורית ולכן יש לשקול אותה באופן אישי.

דילוג לתוכן